דבר יו”ר העמותות

עמיתים יקרים

ההיסטוריה לימדה אותנו שעם ישראל נמצא במיטבו כאשר הוא מאוחד. בתקופות שבהן שבטי ישראל מתאחדים ומשתפים פעולה הם מגיעים למלוא הפוטנציאל הרוחני והחומרי: החיבור בין השפע החומרי של שבט “אשר” לבין השפע הרוחני של שבט “לוי” מביא לידי ביטוי את העוצמה שבאחדות. נושא זה רלוונטי לאורך כל ההיסטוריה של העם היהודי, והוא רלוונטי במיוחד בחברה הישראלית גם בימים אלה.

אני גאה להוביל את הסתדרות המעו”ף ואת העמותה לקידום מקצועי חברתי זו השנה ה-12. העמותה היא הבית המקצועי, החברתי והמעשיר בהסתדרות המעו”ף אשר פועלת להשגת אחדות וחיבורים בחברה הישראלית, ובדרכי פעולתה היא רוקמת משנה לשנה עור וגידים במטרה למצות את מלוא הפוטנציאל הרוחני והחומרי הקיים בעובדים כפרט, ובחברה הישראלית ככלל. באמצעות העמותה לקידום מקצועי חברתי והשותפות בין העובדים לבין ההנהלות אנו מצליחים לגרום לעובדים להיות בטוחים במקום עבודתם, מרוצים ממקומם המקצועי בעבודה ומחוצה לה.

כמשפחה מאוחדת שהיא הסתדרות המעו”ף, האיגוד המקצועי הגדול במדינת ישראל המונה למעלה מ-300 אלף עובדים, והעמותה לקידום מקצועי  נמשיך גם בשנה זו לרקום חיבורים שונים בחברה הישראלית. נשקוד כל העת ליצור הסכמים ותנאי עבודה משופרים כדי לייצר ביטחון תעסוקתי ושיפור באיכות החיים. בעזרת העמותה לקידום מקצועי חברתי נמשיך לבנות עבורכם קורסים וסמינרים בתחום המקצוע ובתחומי החיים השונים, ובעזרת מועדון “שלך” נדאג לכם גם מחוץ לכותלי העבודה ולהשיג עבורכם את ההטבות המשתלמות ביותר. המטרה שלנו היא שכל עובד ימצה את מלוא הפוטנציאל הרוחני והחומרי הגלום בו. אנו מאמינים כי באופן הזה נחזק ונוביל את החברה הישראלית ואת מדינת ישראל להישגים ראויים.

שלכם,

עו”ד גיל בר-טל, 

יו”ר העמותות

גיל ברטל