דבר יו"ר העמותות

עמיתים יקרים

העמותה לקידום מקצועי חברתי יקרה לליבי, לא רק מתוקף תפקידי כיו"ר הסתדרות המעוף, אלא גם מתוקף היותי אדם המאמין בלמידה כמנוף להצלחה, בהעצמה כמנוף לסיפוק ואושר ובמעטפת הנותנת מענה לעובדים בכל הרבדים של חייהם.

את שנת  2020 פתחנו לאחר בעבודה משותפת ומאומצת עם סל מוצרים מורחב ועשיר במיוחד, ואנו מעודדים כל אחד ואחת מכם להירשם, להשתתף, לנצל ולצאת מורווחים הן במישור האישי והן במקצועי.

השנה אנו מציינים 20 שנה לפעילות העמותה. כשהוקמה, חרטה על דגלה להצעיד קדימה את עמיתיה, לתת להם מענה איכותי בתחום הלימודים וההשכלה ולסייע להם להתפתח ולצמוח אישית ומקצועית. כשאני מסתכל על מגוון הקורסים והסמינרים העשיר והמגוון העומד לבחירת העמיתים, על מספר העמיתים ההולך וגדל ועל היקפי הפעילות, אני חושב שניתן לומר שהשגנו את המטרה בהצלחה מרובה.

יחד עם זאת, אין בכוונתנו לנוח על זרי הדפנה. הצרכים המשתנים בעולם הדינמי בו אנו חיים מחייבים אותנו להיות עם יד על הדופק, לפתח, להתפתח, לשדרג ולהשתדרג ללא הפסקה.

נמשיך לחשוב מחוץ לקופסא ולצאת מאזור הנוחות על מנת להעניק לחברי העמותה, סיפוק, משמעות, הצלחה  והנאה מלאה. בכך, אנו מסייעים להם להיות בני אדם טובים ומאושרים יותר ועובדים יעילים, יצירתיים ומצליחים.  וכל הנוגעים בדבר יוצאים מורווחים.

נמשיך לצעוד בשילוב ידיים ולשים את פעילות העמותה לקידום מקצועי חברתי על מפת העשייה למען העובדים במדינת ישראל.

שלכם,

עו"ד גיל בר-טל, 

יו"ר העמותות