דבר המנכ”לית

עמיתות ועמיתים יקרים,
עונת החורף הגיעה אלינו בעוצמה עם גשמים וקור שהזכירו לנו כי הטבע בשלו וכבכל שנה אנחנו מתמלאים אנרגיה בעונה זו וחווים את מחזוריות עונות השנה כמו מחזוריות החיים. נכנסנו לשנת 2024 כשהמלחמה עדיין כאן וליבנו עם החיילים והחיילות שלנו ועם החטופים שאנו מתפללים שכולם ישובו בשלום לביתם. לצד זאת, כמו בכל שנה אם כי קצת באיחור, גם החורף, הזה אנחנו בעמותה נחושים להעניק לכם את החוויות ואת הפעילויות הטובים ביותר לצמיחה, ונוסיף להזכיר לעצמנו ולכולם שהחיים חזקים יותר מהכל ואנחנו ביחד.

בתקופות של קושי ומשבר, אנו חוזרים למקורות שלנו, למקומות מהם הגענו ומבקשים חיבור לשורשים שלנו, לזהות ולמורשת. כעת נפתחה האפשרות להירשם לסמינרי המורשת והזהות היהודית במגוון יעדים בארץ ובעולם, משואה לתקומה בברלין וביעדים נוספים, וכן סמינרים מותאמים לציבור הדתי והחרדי.

גם החודש נקיים גם את סמינר "עוצמה נשית" באילת, שהפך רלוונטי מתמיד עם גילויי הגבורה שנחשפנו אליהם מצד נשים חזקות. גבורה שתמיד הייתה קיימת, ומתקיימת לא רק בזמנים של מלחמה ומשבר. הסמינרים נועדו עבור מי שזקוקה לזמן איכות, להעשרה וללמידה אישית וחברתית, ואנו נוסיף להביא עבורכן תכנים איכותיים ומעצימים. בנוסף נקיים מפגשי "שיח תרבות\נשים" לקראת יום האישה שיתקיים בחודש מרץ ואירועים נוספים שיתנו לכם ולכן מקום להיפגש, להיות יחד ולהתמלא אנרגיה טובה.

גם יום המשפחה שחל החודש מזכיר לנו את הדברים החשובים בחיים – חברים, משפחה, אהובינו ויקירנו. מי ייתן וכולנו נזכה לחבק את הקרובים לנו בקרוב ונשלח כוחות למי שרחוק מאיתנו. אנחנו תמיד איתכם בכל מקום שאליו תלכו. בעבודה, בחיים האישיים, בלימודים ובדרך שלכם ושלכן. גם אני רואה בכן ובכם משפחה עבורי, משפחה שאני מאמינה בה ובכוח שלה לחולל טוב.

"אנחנו משפחה – אולי אין לנו הכל יחד, אבל יחד יש לנו הכל!" וזה נכון לכולנו יותר מתמיד.

שלכן ושלכם תמיד,
באהבה
הילה קניסטר בר-דוד
מנכ"לית.

הפעילויות שלנו

27 פבר

לאונרדו פלאזה ים המלח

לפרטים נוספים
27 פבר

לאונרדו פלאזה ים המלח

לפרטים נוספים
27 פבר

לאונרדו פלאזה ים המלח

לפרטים נוספים
27 פבר

לאונרדו פלאזה ים המלח

לפרטים נוספים