דבר המנכ”לית

עמיתות ועמיתים יקרים,
הקיץ נמצא כבר כאן, וכולנו מקבלים אותו בשמחה גדולה. אחרי שנתיים לא פשוטות של קורונה אנחנו בעמותות מייצרים עבורכם שיגרה .
שיגרת החופש הגדול. הקיץ הקרוב זו הזדמנות עבור כולנו ליצור חוויות משפחתיות, חופשות, טיולים, אטרקציות, וגם זמן נוחות משותף בבית לצד האנשים הקרובים לנו ביותר- המשפחה שלנו.

במהלך חודש יוני יצאו 2 מחזורים למסע לפולין, מסע אל שורשיו של העם היהודי, חוויה היסטורית ולאומית החושפת נדבך נוסף על המסע בן אלפי שנים של עם ישראל.

עובדות ועובדי סקטור החינוך בחודשי הקיץ דאגנו לכם גם השנה,  לסמינרים איכותיים המותאמים בתוכנם עבורכם "אמונה ואופטימיות בחינוך" באילת עם המרצים המובילים בתחום: שרון פאר, סמדר שיר, נועם חורב, עו"ד רותי לוי.

כמו כן עומדים לרשותכם בכל עת מגוון סמינרים נוספים ברחבי הארץ ובחו"ל, מנהיגות נשית בוונציה אתגרים והזדמנויות, ניהול עצמי ואישי, חינוך, ידיעת הארץ, העצמה ועוד'. אני מזמינה אתכם להפנינג המשפחות שיצא לפועל בחודש אוגוסט בכפר הנוער "עיינות" בסימן "חינוך ואורח חיים בריא ".
כל שנותר לכם זה להיכנס לאתר ולהירשם!

שלכם תמיד,
הילה קניסטר בר-דוד.
מנכ"לית

הסמינרים שלנו

קצת עלינו ומי אנחנו

העמותות לקידום מקצועי הוקמו בעקבות הסכם קיבוצי משנת 1999 בין ההסתדרות, משרד האוצר והמעסיקים, שהקנה לעובדים הטבות בשכר ובגמול ההשתלמות.

המטרה הייתה לאפשר לעובדים ללמוד ולהרחיב את השכלתם ובכך לפתוח להם פתח להתקדם במקום העבודה ולשפר את איכות חייהם. כל עובד בדרוג מנהלי זכאי להצטרף לעמותות. עובדים בדרגים אחרים זכאים אף הם, ובלבד שמעסיקם העביר דמי חבר עבורם. החברות בעמותות היא זכות שהוקנתה לעובד על פי ההסכם הקיבוצי והמעסיק הוא זה שנושא בתשלום דמי החבר השנתיים של העובד. החברות בעמותה מקנה זכאות ליציאה לסמינר מקצועי בארץ או בחו"ל בסבסוד העמותה על פי החלטות הוועדים המנהלים ובהתאם לאחוז משרתו.

מדי שנה אנו מציעים עשרות סמינרים בבתי מלון בארץ ובנוסף, אנו מציעים סמינרים בנושאי מורשת יהודית המשלבים גם פן מקצועי בחו"ל. אנו מציעים גם סדנאות, ימי עיון וסיורים חד יומיים בארץ המיועדים לכלל העמיתים, כשבשנת 2018 השקנו סיורים חדשים בנושא מנהיגות בירושלים ובתל אביב.

תמיד כאן בשבילכם, העמותה לקידום מקצועי וחברתי.

קרא עוד