חברי הוועד המנהל יוני 24

העמותה לקידום מקצועי של עובדי המנהל במוסדות ההסתדרות:
רשימת החברים שנבחרו בבחירות לועד המנהל 25.06.2024

  1. עו"ד, גיל בר טל – יו"ר העמותה.
  2. אברהם אוסטואב – הסתדרות הכללית.
  3. דיויד פרטיאלי – הסתדרות הכללית.
  4. ליזה כהן – משען.
  5. רועי יעקב – ההסתדרות הכללית.
  6. אילנה שרעבי – משען.
  7. דינה אלימלך – נעמ"ת.
  8. דוד מור יוסף – הסתדרות מרחב ירושלים.
  9. שלומית אוטמזגין – נעמ"ת.
  10. יעקב כהן – ההסתדרות הכללית.
  11. חגית עזוז – ההסתדרות הכללית.

חברי וועדת הביקורת

  1. יעקב פחימה – משען באר שבע.
  2. רויטל דשתי – נעמ"ת.
  3. אתי לוי– נעמ"ת.

 

העמותה לקידום מקצועי של עובדי הרשויות המקומיות והתאגידים העירוניים:
רשימת החברים שנבחרו בבחירות לועד המנהל 25.06.2024

  1. יעקב פחימה – משען באר שבע.
  2. עו"ד, גיל בר טל – יו"ר העמותה.
  3. עו"ד רונן אהרוני – הסתדרות המעו"ף.
  4. איריס נפתלי – עיריית אשדוד.
  5. אמנה אשקר – ממ כאבול.
  6. ישראל פרץ – עיריית בית שמש.
  7. אייל לוי – עיריית ירושלים.
  8. עידו אמנון –ארגון עובדי עיריית חיפה.
  9. ציון בן לולו – ע. יבנה.
  10. שקמה אהוד – עיריית באר שבע.
  11. מוטי יוגב – עיריית הרצליה.
  12. ניר ניסים – עיריית פתח תקוה.
  13. אבי אפיה – יו"ר מרחב.
  14. יורם מזרחי – עיריית ירושלים.
  15. רמי מדלה – עיריית רחובות.
  16. אן אמנו נחום – בית חולים איכילוב.
  17. דני כהן – עיריית לוד.
  18. גבי ברנע – ע. מודיעין מכבים רעות.
  19. אשר בלאיש – הסתדרות העובדים.
  20. אסי אדן – עיריית רמת גן.
  21. עו"ד רמי בן גל – ארגון עובדי עיריית תל אביב.
  22. יחזקאל בנזימרה – עיריית ראשון לציון.
  23. פיני אדרי – עיריית גבעתיים.
  24. נאוה מורד – ע. קריית ביאליק.
  25. סמדר ספרן – עיריית קריית אתא.
  26. יצחק יצחקי – עיריית חדרה.
  27. מנחם מזרחי – עיריית נתניה.
  28. קובי דדון – כבאות.
  29. זיווה אסא – ע. מודיעין מכבים רעות.
  30. יונית דלאל – עירית אור יהודה.
  31. אורלי לוי – מ.א מטה בנימין.
  32. בועז לוי – ע. חדרה.

חברי וועדת הביקורת

  1. מירי אביגד – עיריית פתח תקוה.
  2. עו"ד מנחם מליק – הסתדרות המעו"ף.
  3. שלום בן דוד – עיריית תל אביב.

 

העמותה לקידום מקצועי של הפקידים עובדי מנהל השירותים:
רשימת החברים שנבחרו בבחירות לועד המנהל 25.06.2024

  1. עו"ד, גיל בר טל – יו"ר העמותה.
  2. חיים אלגריסי – אורט ישראל.
  3. פנינה פחימה – ארגון שרותי בריאות כללית.
  4. ראובן פרי – הסתדרות המעו"ף.
  5. דינה אלימלך – נעמ"ת.
  6. יחזקאל בנזימרה – עיריית ראשון לציון.
  7. ניסים סבח – איכילוב.
  8. אמנון עידו – ארגון עובדי עיריית חיפה.
  9. עו"ד רמי בן גל – ארגון עובדי עיריית תל אביב.
  10. פרוספר בן חמו – ארגון שרותי בריאות כללית.
  11. אייל לוי – עיריית ירושלים.
  12. עו"ד רונן אהרוני – הסתדרות המעו"ף.
  13. פיני אדרי – עיריית גבעתיים.
  14. טלי בן נעים – עיריית דימונה.
  15. דורית לוי – ע. קריית אונו.

חברי וועדת הביקורת

  1. אורי בקלו – עיריית חיפה.
  2. עו"ד מנחם מליק – הסתדרות המעו"ף.
  3. לילך מוסרי – עיריית ראשון לציון.