דבר המנכ"לית

"עלה בודד לא מספק שום צל"

צ'אק פייג'

 

עמיתים ועמיתות יקרים,

המדינה שלנו עוברות תקופה מורכבת וניצבת מול אתגרים רבים בעת הזאת, אך אם נשפוט לפי ההיסטוריה של עמנו, הצלחנו לשרוד ימים קשים ומאתגרים הרבה יותר. כוחנו להתמודד עם משברים טמון  באחדותנו, בתקופות בהן היינו מאוחדים, צלחנו כל אתגר קיצוני. בימים אלו כולנו מתאחדים על מנת להתמודד עם התפשטותה של מגפת הקורונה, המשבר הנוכחי משפיע על כול תחומי החיים, והוא בעיקר מלמד אותנו עד כמה המציאות שברירית.

שנת 2020 הציבה אתגרים רבים למין האנושי, אך האתגר המרכזי שיצרה טמון בתחושת האי ודאות המלווה אותנו מחודשיה הראשונים. אם ישנה מציאות המאתגרת יותר מכל את שוק התעסוקה והמערכת הכלכלית, זו מציאות המתאפיינת באי בהירות. במציאות מורכבת זו אנו עוסקים בנכס החשוב והיקר מכל- ההון האנושי.

דווקא בתקופות מורכבות אלו אנו מבינים את החשיבות והצורך באחדות.

כשאנו פועלים ככוח אחד מוביל, אנו יכולים להבטיח את הביטחון הכלכלי והאישי של כל אחת ואחד מחברינו במיוחד בתקופות מועדות לפורענות.

גם בימים אלו, המטרה העומדת לנגד עינינו בעמותות לקידום מקצועי וחברתי  היא להוביל את העמיתים , למיצוי מקסימלי של יכולתם המקצועית, ובו בזמן להקנות עבורם סביבת רווחה, השכלה, פנאי והעשרה תומכת
בשנה הקרובה אנו נמשיך לפעול למען הגשמת מטרות אלו תחת מציאות הקורונה שנכפתה עלינו. בחודשים האחרונים עמלנו רבות במחקר ובפיתוח מגוון מוצרים ושירותים מקצועיים אשר נכונים לעת הזאת עבורכם, כך שמצד אחד נוכל להמשיך בפיתוח האישי והמקצועי של העמית  ומצד שני נפעל על פי ההנחיות על מנת להבטיח את בריאותכם.

כל שנותר לכם הוא להתעדכן דרך האתר בשלל הסמינרים והקורסים והפעילויות המגוונות ומחוץ לקופסא , המוצעים לכם באתר שלנו

אני מבטיחה להמשיך ולהיות כאן עבורכם

 בימים טובים וגם בימים טובים פחות.

שלכם,

הילה קניסטר בר דוד

מנכ"לית