דבר המנכ”לית

השיגו את המיטב מעצמכם, על ידי כך שתהפכו ניצוצות קטנטנים של הזדמנות, ללהבות גדולות של הישגים ”.

גולדה מאיר, ראש ממשלת ישראל

עמיתים יקרים,

משפט זה של גולדה מאיר, מהווה סמן ימני  לפעילותנו בעמותה לקידום מקצועי חברתי, המעניקה לכם השכלה, העשרה, העצמה מיומנויות וכישורי חיים,  איתם תוכלו לפרוץ קדימה ולהשביח את עצמכם.

בחודש אפריל תחגוג העמותה 20 שנה. עברנו דרך, הקשבנו, פיתחנו, בנינו, , שינינו, עד שהגענו לאיזון הנכון, לאיכויות עליהן לא ויתרנו, למגוון בו כל עובד ועובדת יכול למצוא את שמדבר אליו.

אנו גאים בהיותנו מוסד לימודי משכמו ומעלה, ולאחרונה אף קיבלנו הכרה רשמית על-ידי משרד החינוך. אנו יודעים שאתם, עמיתנו, מקבלים את הסדנאות, הסמינרים והקורסים המעניינים, האיכותיים והשווים ביותר, בהתאמה לכל מגזר, לכל אוכלוסייה ולמגוון  צרכים,ללא הבדלי דת גזע מין ואנו דוגלים בשוויון.

2020 תהיה שנה שכולה חגיגה אחת גדולה. בינתיים, כל אחד ואחת מכם מוזמנים לקחת חלק, ולהירשם לקורס הדגל שלנו אשר הינו מתנה לכל עמית ב- 2020: אנגלית לכל עמית. קורס  מקוון הכולל 20 שיחות טלפוניות בנות 15 דקות כל אחת. כמו גם חבילת שיחות ועיתון לחצי שנה.

בשורה נוספת שאני שמחה לחלק אתכם רלוונטית לסקטור החינוך: החל משנה זו, סייעות הגננות נהנות מזכאות גם לקורס שלטון מקומי וגם לסמינר בארץ על פי בחירתן. עם יד על הלב – מגיע להן.

אני מתרגשת לספר כי זאת השנה הראשונה  שאנו מוציאים את המסע לפולין במסגרת העמותה. אני גאה על ההיענות והרצון לקחת חלק במסע חשוב זה, המהווה אבן דרך משמעותית לכל יהודי באשר הוא.

ונסיים בנושא הקרוב לליבי ולפועלי: נשים. כ- 6,000 נשים השתתפו עד כה השנה ב-6 המחזורים של סמינר עוצמה נשית באילת. (המחזור הבא יהיה בחג החנוכה לציבור הסייעות והמלוות ) אני שמחה לשתף אתכם כי אולמות ההרצאות היו מלאים מפה לפה והנוכחות נחשפו להרצאות העשרה, סיפורים אישיים והרצאות מרחיבות ידע ומעוררות השראה, שפתחו שיח פורה ומפרה בין כל הנוכחות.  מדי ערב מופעים של טובי האומנים בישראל, ריגשו את הנשים וגרמו להן לצחוק, לרקוד, וליהנות.

ואני צופה מהצד ואומרת תודה. בורכתי בתפקיד המאפשר לי לשמח, להעצים ולעשות טוב לכל כך הרבה אנשים ונשים ולראות את הלהבה, שגולדה מאיר דיברה עליה, הולכת וגדלה, מתעצמת ומאירה אצל כל אחד ואחת מכם.

שלכם,

הילה קניסטר בר דוד

מנכ”לית